Компанія AXK VITAGRO прийняла участь у «Агро Поділля-2018»
<b>Notice</b>: Undefined index: name in <b>/home/gu281992/vitagro-partner.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/newsblog/article.tpl</b> on line <b>27</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: name in <b>/home/gu281992/vitagro-partner.com.ua/www/catalog/view/theme/default/template/newsblog/article.tpl</b> on line <b>39</b>

15 вересня у Хмельницькому відбулася 31 агропромислова виставка «Агро Поділля-2018», де наша компанія продемонструвала асортимент продукції: насіння, засоби захисту рослин, а також  інокулянти та мікродобрива .


Semelita - високоврожайне елітне насіння з кращого європейського селекційного матеріалу. Усі сорта посівного матеріалу адаптовані до нашого клімату та грунтів, відрізняються підвищеним імунітетом та сильним генетичним потенціалом.


Bayton -  препарати захисту рослин, що створені за канадськими технологіями. Перевагами цих препаратів є використанні інноваційних формул,стійкість до несприятливих умов, високий рівень контролю якості.


Усі відвідувачі мали нагоду розглянути зразки продукції та познайомитися з командою менеджерів, що є представниками хмельницької області.