Консультація

КОНСУЛЬТАЦІЯ VITAGRO
КОНСУЛЬТАЦІЯ VITAGRO
 • Консультації фахівців під час посіву та на всіх етапах вирощування
 • Фітопатологічна діагностика посівів
 • Чітке дотримання технологій
 • Оперативне реагування у разі екстремальної зміни погодних та інших умов під час вирощування
 • Наші переваги
  image
  БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ПРАЦІ НА ЗЕМЛІ
  Власні поля аграрної компанії дозволяють ефективно проводити тестування та відбір найбільш оптимальних рішень та препаратів для своїх партнерів та клієнтів.
  ВЛАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСОКОГО ВРОЖАЮ
  Ми вивчаємо передовий світовий досвід, щоб використати його при виробництві під власними ТМ. Також Vitagro є дистриб'ютором унікальних новітніх препаратів, що підходять для органічного землеробства.
  ПРОГРАМА СПІЛЬНОГО ВИРОЩУВАННЯ
  Тепер аграріям не потрібно шукати кредитування - ми надаємо все, що необхідно для вирощування - насіння, добрива, засоби захисту рослин, а також повний агрономічний супровід протягом усього періоду вирощування. В Програмі повністю відсутні грошові розрахунки: кожна зі сторін отримує свою частину врожаю
  ВЛАСНАЯ ЛАБОРАТОРІЯ ТА ВИРОБНИЦТВО
  Власний нассіннєвий завод Semelita та виробництво під власними ТМ засобів захисту рослин, мікродобрив, статус ексклюзивного дистриб'ютора преміум інокулянтів та унікального мікоризного інокулянту дозволяють нам пропонувати вам тільки найкращі препарати та рішення для великих врожаїв та ефективного використання земель.
  КОНСУЛЬТАЦІЇ АГРОНОМІВ ЗА ВИКЛИКОМ
  У кожному регіоні працюють досвічені агрономи, що на всіх етапах вирощування нададуть вам консультації та підтримку (включаючи виїзд на поля)
  НАЙКРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ
  Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, "Тут іде текст. Тут іде текст." Це робить текст схожим на оповідний. Багато програм верстування та веб-дизайну використовують Lorem Ipsum як зразок і пошук за терміном "lorem ipsum" відкриє багато веб-сайтів, які знаходяться ще в зародковому стані. Різні версії Lorem Ipsum з'явились за минулі роки, деякі випадково, деякі було створено зумисно (зокрема, жартівливі). исключительно из натуральных продуктов. В своей работе мы умело сочетаем традиционные рецепты, новейшие веяния в сфере сладостей, а также опыт современных мастеров кондитерского искусства со всего мира.Вже давно відомо, що читабельний зміст буде заважати зосередитись людині, яка оцінює композицію сторінки. Сенс використання Lorem Ipsum полягає в тому, що цей текст має більш-менш нормальне розподілення літер на відміну від, наприклад, "Тут іде текст. Тут іде текст." Це робить текст схожим на оповідний. Багато програм верстування та веб-дизайну використовують Lorem Ipsum як зразок і пошук за терміном "lorem ipsum" відкриє багато веб-сайтів, які знаходяться ще в зародковому стані. Різні версії Lorem Ipsum з'явились за минулі роки, деякі випадково, деякі було створено зумисно (зокрема, жартівливі). исключительно из натуральных продуктов. В своей работе мы умело сочетаем традиционные рецепты, новейшие веяния в сфере сладостей, а также опыт современных мастеров кондитерского искусства со всего мира.
  Зв`язатись