Iсторія Vitagro

Vitagro
Vitagro

Vitagro Partner входить до групи компаній VITAGRO (Вітагро) та спеціалізується на виготовленні і дистрибуції  засобів захисту рослин, мікродобрив, насіння, а також найновіших інокулянтів.

Наша головна мета - бути партнером для виробників сільськогосподарської продукції у всьому - від підготовки грунту та насіння, до розробки технологій вирощування. Компаніє має власні заводи по виробництву мікродобрив,  насіння, на черзі  будується завод по виробництву ЗЗР .

Унікальним сервісом компанії є  -  Програма Спільного Вирощування -  компанія забезпечує господарство усіми необхідними для посівної матеріалами та надає консультації спеціалістів, а розрахунок проходить спільно вирощенним врожаєм.

Vitagro Partner має 3 власні ТМ: Semelita - якісне насіння,  Bayton - відбірні ЗЗР за сучасними формуляціями, EnerGreen - мікродобрива з вийнятковою біодоступністю.  Також Vitagro Partner є ексклюзивним дистриб'ютором британських інокулянтів: сухого - Premium Inoculant та рідкого - Inoculant Premium Forte, і унікального мікоризного інокулянту MycoFix.


ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

СТРУКТУРА VITAGRO
СТРУКТУРА VITAGRO
1999
2001
2004
2008
2012
2013
2015
2016
2017
2018
2019
1999
Початок Vitagro

Група компаній Vitagro народилася у 1999 році, тоді у формі ПП «Промислова компанія», і займалася продажами паливно-мастильних матеріалів.

2001

Розширення діяльності

Вже у 2001 році сфера діяльності була розширена – компанія надавала послуги господарствам та сільськогосподарським компаніям з вантажоперевезень та обробітку земель с/г технікою.

2004

Початок реалізації ЗЗР

В березні 2004 року було засновано приватне підприємство «Агропром», головним вектором діяльності якого стала реалізація засобів захисту рослин, а також дистрибуція насіння озимих, ярих та технічних культур. В жовтні 2004 року було засновано приватне підприємство «Аграрна компанія 2004», а вже в 2007 році воно збільшило свої посівні площі майже до 3000 га.
2008

Зростання

У 2008 році до приватного підприємства «Аграрна компанія 2004» було приєднано приватне підприємство «Чемеровецька продовольча компанія», яке здійснювало обробіток землі на території Івахновецької та Свіршковецької сільської ради Чемеровецького району. Таке приєднання збільшило площу сільськогосподарських угідь ПП «Аграрна компанія 2004» майже вдвічі до 8000 га.
2012

Народження Vitagro Partner

У 2012 році створюється ТОВ "Агрохімічна компанія "VITAGRO", яка продовжує розвивати на ринку України діяльність ПП "Агропром". Протягом 2009-2014 років ПП «Аграрна компанія 2004» було проведено активну роботу по приєданню сільськогосподарських підприємств Волочиського, Городоцького, Кам’янець-Подільського, Чемеровецького, Хмельницького , Ярмолинецького, Ізяславського та Полонського районів Хмельницької області, Борщівського району Тернопільської області.

2013

Вивчаємо канадські технології

Спеціалісти Агрохімічної компанії VITAGRO починають співпрацю з канадськими колегами, відвідуючи провідні виробництва засобів захисту рослин, тестові поля та вивчаючи технологічний процес. В результаті цього через три роки створюється власна торгова марка засобів захисту рослин BAYTON.

2015

Розширення земельного фонду

Агрономічна компанія розширює земельний фонд до 60 тис. га, що дало змогу вийти на ще вищий щабель розвитку бізнесу.

2016

Нові ТМ та препарати

Реєструється власна торгова марка засобів захисту рослин BAYTON. Це канадські технології у формуляціях препаратів, що виготовляються в Україні – таким чином собівартість ЗЗР значно зменшується, при цьому якість лишається на найвищому рівні.

В цьому ж році ми починаємо співпрацювати з британською компанією Legume Technology LTD, що займається передовими розробками в сфері органічних добрив для бобових. Агрономічна компанія VITAGRO стає ексклюзивним дистриб’ютором інокулянту Premium Inoculant на основі стерильного торфу з найвищим серед існуючих аналогів вмістом азотфіксуючих бактерій на 1 г препарату.

2017

Інновації і органічне землеробство

Запуск власної торгової марки міндобрив ENERGREEN. Стаємо ексклюзивним дистриб’ютором найновішої розробки британських колег з Legume Technology – мікоризного інокулянту MYCOFIX, що ідеально підходить для органічного землеробства та дає змогу економити на міндобривах та ЗЗР, при цьому збільшуючи врожаї та оздоровлюючи ґрунти.

2018

Посилюємо потужності заводу Semelita

2018 році на заводі оновили і розширили лінію калібрування та фасування, та додаткову лінію для протруєння зерна з фасуванням.

Запустили невеликий елеватор потужністю 5,5 тис. т. Він складається з 5 силосів по 500 т і 2 силосів по 1 тис. т. та дозволяє уникнути ризику змішування насіння, яке може відбутися при переміщенні зерна за схемою поле — зернотік, зернотік — завод. Ще одна вагома перевага, яку дає елеватор — безперебійне постачання зерна та можливість працювати цілодобово.

2019

Розширили асортиментну лінію брендів Bayton і Semelita

Нові високоефективні препарати доповнили лінійку препаратів: КСЕОН ®, ТОР ® , ОДИН ®,  КЛИНЕР ®. Регіональне покриття компанії збільшилося, та складає 16 регіонів України. Запущена оновлена програма спільного вирощування та нові фінансові сервіси.

ПРОДУКЦІЯ VITAGRO

Пропонуємо вам весь спектр продукції, що потребує сільгоспвиробник. Це відібрані сорти насіння, засоби захисту рослин, унікальні інокулянти, мікродобрива і т. д.

Також пропонуємо вам партнерство по Програмі спільного вирощування на вигідних умовах, повний агрономічний супровід та консультації спеціалістів.

Давайте будувати сильну агрономічну Україну разом!


ПРОДУКЦІЯ VITAGRO