Спеціальна пропозиція "Надійний захист від бур'янів"АКЦІЯ «НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД БУР'ЯНІВ»

Купуй засоби захисту рослин Bayton, а саме:

40 л гербіциду Bayton Аделіт®

або

40 л гербіциду Bayton Аліда®


та отримай у подарунок*

20 л мікродобрива EnerGreen Premium B**

або

5 л інсектициду Bayton Тор®


Купуючи більше одиниць засобів захисту рослин, отримаєш більше подарунків*!


Термін дії Акції

з 06.09.2021 до 30.09.2021


* під подарунком мається на увазі отримання однієї одиниці акційного препарату на вибір за 1 грн з ПДВ (вартість зазначена за одну одиницю акційного препарату у вказаному в Акції об'ємі).

** продукт EnerGreen Premium B зареєстрований в Україні під маркою EnerGreen БіоБор. На нього поширюються всі рекомендації і т.д. в рамках реєстраційних даних.


Географія

Акція діє на території областей України: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.


Умови поставки

Доставка акційного набору здійснюється за рахунок компанії VITAGRO PARTNER.


Поняття

акційні препарати – препарати, що надаються у подарунок на умовах Акції;

одна одиниця акційного препарату – акційний препарат у вказаному в умовах Акції обємі;

одна одиниця засобу захисту рослин – засіб захисту рослин у вказаному в умовах Акції обємі;

акційний набір – в даному випадку, одна одиниця засобу захисту рослин на вибір + одна одиниця акційного препарату на вибір (у вказаному обємі).

 


Опис препаратів акційного набору

Гербіцид Bayton Аделіт® – універсальний селективний післясходовий препарат (хізалофоп-п-етил, 125 г/л) системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах багатьох сільськогосподарських культур.

Гербіцид Bayton Аліда® – селективний препарат (клопіралід, 267 г/л + піклорам, 67 г/л) системної дії для боротьби з однорічними та багаторічними (коренепаростковими) дводольними бур’янами на посівах ріпаку та гірчиці.

Мікродобриво EnerGreen Premium B – водний розчин Боретаноламіну, розроблений для корегування дефіциту елементу в ключових фазах на всіх культурах.

Інсектицид Bayton Тор® – препарат (лямбда-цигалотрин, 50 г/л) контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників.


Більш детальну інформацію про умови Акції дізнавайтесь у менеджерів Вашого регіону.


Контактний телефон

+38067 482 64 01