Для тих, кому важливі не тільки показники врожайностіЖнива зернових колосових та ріпаку в самому розпалі, але ще не час розслаблятись! Попереду останній рубіж в закритті сезону обприскувань - фаза наливу сої.

Важливо розуміти, що основним показником при вирощуванні сої є не тільки урожайність, а і відсоток протеїну! Про те, як покращити даний показник ми і хочемо поговорити з вами сьогодні.

Основними елементами живлення, з яких рослина будує білки, є Азот і Сірка. Саме вони напряму входять до складу протеїну. Сірка є ще і основним елементом-синергістом, який допомагає краще і в більших кількостях засвоювати Азот рослиною. Таким чином, внесення Сірки на сою у фазі наливу здатне значно підвищити показник не тільки протеїну, а і маси тисячі зерен, що також є важливим фактором.

Одночасно з цим, варто наголосити, що достатня кількість Калію в дану фазу забезпечить надійний захист від високих температур та швидкий відтік поживних речовин з вегетативної маси в зерно

Саме Калій є тим елементом, який контролює та покращує транспорт всіх речовин в рослині.  Одночасно з цим відповідає за контроль закривання і відкривання продихів, що в умовах підвищених температур зберігає більшу кількість вологи в рослині.

Спеціалісти компанії Vitagro Partner рекомендують внесення суміші продуктів EnerGreen Premium Sulfurum (2 л/га) та  EnerGreen Premium P+K (2 л/га) у фазу наливу зерна на сою для надійного захисту від високих температур та покращення показників протеїну.