Інокуляція підвищує врожайність сої при мінімальних опадах: експерти компанії Vitagro Partner

Для агронома все більш пріоритетним стає питання врожайності сої, особливо за мінімальної кількості опадів та в умовах зміни клімату. Саме тому на часі більш широке впровадження нових технологій, які сприяють підвищенню стресостійкості рослин та активізації їх мінерального живлення.

Фахівці компанії Vitagro Partner радять обирати високоякісне насіння, наприклад Semelita сорт ДШ 401 та використовувати інокулянти: Inoculant Premium або Inoculant Premium Forte від провідного англійського виробника Legume Technology.

Господарства, що обробляли насіння Inoculant Premium або Inoculant Premium Forte отримали прибавку врожайності від 0,7 до 1.7 ц/га в залежності від регіону.


Однак, не тільки посуха або мінімальні кількості опадів можуть негативно впливати на врожайність. Як досягти потенціалу сорту, якщо:

- бобові культури відсутні на полі більше ніж 3 роки;

- рН ґрунту вищий ніж 8,5;

- температура ґрунту більше +27°С;

- є прояви ерозії ґрунту хімічними препаратами?

В цих випадках також є надійний, а головне перевірений досвідом більш ніж 20 країн спосіб - використання подвійної інокуляції. 

Наприклад - рідкою формою інокулянта Inoculant Premium Forte (повною нормою) - відразу після обробки насіння протруйниками, та сухою формою Inoculant Premium (половина норми) - за обробки насіння безпосередньо при засипанні його в бункер сівалки. 


Виправданим також є подвоєння норми інокулянту, за використання сухої чи рідкої форми, за висіву інокульованого насіння в жорстких грунтових умовах!

Застосування такої технології повністю безпечне: інокулянт має сертифікат Органік стандарт та використовується у виробництві органічних продуктів.

Детальніше про інокулянт можете дізнатися за посиланням: https://inoculant.com.ua/

Або телефонуйте на нашу лінію підтримки партнерів: 

+38 067 482 64 01